• E-POSTA : info@hamalbul.com
  • TELEFON : 0 (536) 682 27 18

Bankalar kamu hizmeti sunan ve tamamen parasal işlerin döndüğü kurumlardır. Müşterilerin bütün bilgilerini bünyesinde barındıran bankalar müşteri bilgilerinin gizliliği konusunda da dikkatli olunması gereken kurumlardır. Bu sebeple işinde profesyonel olmayan güvenilir personelle çalışmayan firmalar banka temizliği konusunda başarıyı elde edemeyenler olacaktır. Toplu halde birçok insanın uzun süreler aynı ortamı paylaşması bankaların içerisinde fazlaca mikrop barındırmasına ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasında oldukça etken bir yer olmasına sebeptir. bu tarz nedenler bankaların temizliğindeki önemi birkaç adım daha ileri taşımaktadır.

Şirketimiz bu noktada çalıştığı personeli tanıyan, güven problemi yaşadığı personelle yollarını ayırmak konusunda asla tereddüt etmeyen, tamamen profesyonel çalışma yöntemleri ile hareket etmektedir.Bankaların ortak kullanım alanları, yer yüzeyleri, banko ve masa üzerleri, elektronik cihazların temizliği konusunda her türlü hizmeti sunabilmeleri gerekmektedir.

Şirketimiz iş ortağı olan bankalarda gelen müşterileri huzursuz etmeyecek şekilde hijyen ve mükemmel bir görüntü sunmak amaçlı temizlik işlemlerini yürütmektedir. Personele ait alanların ve kasaların bulunduğu kısımların iş disiplini çerçevesinde temizlenmesini sağlamaktayız. Banka içerisinde kesinlikle personel ve müşteriyi rahatsız edecek bir kimyasal temizleyici kullanmamaktayız.

Özellikle tuvaletlerde seramiklerin ve vitrifiye grubunun temizlenerek parlatılmasını sağlayarak personelin motivasyonunu düşürecek hiç bir düzensizliğe izin vermemekteyiz.

Banka içerisinde çöp kutuları günde iki kez kontrol edilir ve genel prensibimiz gereği temizlik işlemi yukarıdan aşağı olacak şekilde başlar.

Iş ortağımız bankanın genel görüntüsünde mükemmel bir temizlik anlayışı ile prestijini arttırmak ve hedef müşteri potansiyelini de arttırarak onları kazanabilmesi başlıca hedefimizdir.