• E-POSTA : info@hamalbul.com
  • TELEFON : 0 (536) 682 27 18

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis veya büronun güvenli bir şekilde bizim taşımamızı  istiyorsanız yapmanız gerken ilk şey firmamızı arayıp yetkili kişiyle görüşüp ve daha sonra anlaşma onayladığı takdirde  taşınacak olan eşyaların kütle hacmine göre personelerimiz gereken nakliye aracını onaylar.

Onaylanan nakliye aracımız doğru istikamete güvenli ve hızlı bir şekilde yola çıkar. Aracımıza doğru adrese geldikten sonra  eşyalarınız güvenli bir sekilde oda oda taşınacaktır .Odanızda bulunan eşyaların özenle ambalajlanır ve kutulara konulandırılır.

Her bir kutuya numara verilecektir ve şirketiniz de bulunan arşiv bölümü bir özenle taşınacaktır.Şirket taşmacılığında evrak, dosya gibi özel belgeleriniz büyük bir güvence ile taşınacaktır .

Büro taşınmalarında eşyalarınızı belli bir süre bir yerde muhafaza etmek isterseniz İstanbul'a özel depolama ve taşıma hizmeti verdiğimiz için mini depo yada eşya büyüklüğüne göre depo ayarlanacaktır.

Güvenli,uygun ofis ve büro taşımacılığında böylece  güven ve avantaj sağlamış olacaksınız.Ofis eşyalarınız çalışanlarımız tarafında belirlendikten sonra eşyaların  çizileme ve kırılma durumun da kalmamak için ambalaj malzemeleri ile gelinecek.